O nás

Ať je každé
probuzení
takové, jako
to sobotní

V sobotu se budíme s pocitem, že čas patří jen nám. Můžeme si vychutnat kávu, snídat až do oběda, číst si knihu, jen tak lenošit v posteli nebo si naplánovat celý den a naplnit ho aktivitami, na které se dlouho těšíme a dělají nám radost.

Tento pocit pohody a klidu (no rush no fuss) se snažím přenést do každého svého dne. Protože když se dobře vyspíte, když se na nový den těšíte a když vám to ještě k tomu všemu sluší, pak dokážete cokoliv!

Uhlazená elegance
pro neuhlazená rána

Po narození dětí jsem začala trávit více času doma a manžel mě tak během pracovního týdne vídal jen ráno a večer. Uvědomila jsem si, že i když jsem zrovna rozespalá, rozcuchaná nebo úplně vyřízená po celém dni, je pro mě důležité cítit se hezky, líbit se svému muži a hlavně sama sobě. Tak vznikl nápad na značku krásných pyžam z těch nejkvalitnějších materiálů, ve kterých budete okouzlující v jakoukoliv denní dobu.

Jméno, co si mě našlo

Název značky Little Saturday byl od začátku projektu jasnou volbou. Jmenuji se Monika Sobotková a společně s mým úžasným a sarkastickým mužem Martinem, osmiletým synem Maxem, šestiletou Lolou a roční holčičkou Ruby tvoříme, pro naše anglicky mluvící přátelé, the “Little Saturday family”. Mám pocit, že si mě toto jméno našlo a že krásně souzní s mým přístupem k životu. Je pozitivní, pohodové a tak trochu na obláčku, stejně jako vize pro mou značku pyžam navržených a ušitých v Česku.

Věřím, že vám Little Saturday pomůže usínat s příjemným pocitem a probouzet se s úsměvem na tváři. Stejně jako mně.